UOC Forums: Savienojuma pazušana spēlēt multiplayer spēles. - UOC Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Savienojuma pazušana spēlēt multiplayer spēles. Lattelecom.

#1 User is offline   kukulis Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Group: Lietotājs
  • Chat with me

Posted 21 November 2016 - 04:58 PM

Sveiki! Nesen pieslēdzu lattelecom 100mbps internetu un uzreiz nodomāju notestēt to kādā no csgo serveriem. Nokačāju spēli, palaidu, paspēlēju kādā no serveriem vidēji 10min un parādās ka ir zudis savienojums ar internetu/serveri (auto dc in 30secs.). Ar manu internetu viss ir kārtībā, savienojums strādā, ar serveri arī visam vajadzētu būt kārtībā jo tas man notiek jebkurā no serviem (gan LV gan ārzemju.). Sākumā domāju ka vaina ir tajā, ka man ir wifi pieslēgums un spēlēju caur to bet pieslēdzot vadu no rūtera pie pc problēma joprojām ir tā pati. Un vēl varu piebilst ka tas notiek uz visām spēlēm (cs 1.6, tf2, csgo.). Domāju ka vaina ir rūterī. Mož kādi porti nav atvērti vai kas tāds ? Ceru ka kāds spēs palīdzēt.
0

#2 User is offline   udenszirnis Icon

• Komūnists
  • Icon
  • Group: Redaktors

Posted 21 November 2016 - 11:51 PM

Nezinu, pašam nekad tā nav bijis. Lattelekom lietoju vairākus gadus, nekā tamlīdzīga nebija. Lai gan pārgāju uz LMT, apriebās viņu 'nekā virs 1.5mbps ārpus pilsētām' politika.
0

#3 User is offline   kukulis Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 22 November 2016 - 12:47 PM

Es gan vakar lasīju vienā forumā ierakstu un tur bija arī minēta pilnīgi tāda pati problēma kā man. Vienīgi risinājums nav minēts.
0

#4 User is offline   A12y5 Icon

• Savējais
  • Icon
  • Group: Redaktors
  • Interests:3 reiz zini

Posted 23 November 2016 - 03:38 PM

Pamēģini pie network setingiem KOMPĪ iestatīt statisku IP...
Glups, uz neizglītotības pamata izveidojies minējums - varbūt arī tev pazūd vadā savienojums uz mirklīti, bet tādēļ nevajadzētu no spēles izmest.... Moška pie savienojuma pārtraukuma noresetojas no rūtera uz tevīm ejošais IP. Pēc noklusējuma viņš ir dinamisks un pēdējie cipari var mainīties, varbūt tur tas krabis aprakts, bet kā jau teicu - vnk no kosmosa ideja un pieļauju, ka kāds zinošāks varētu pateikt "A12y5 - tu i lohs" vai arī paslavēt par ģenialitāti.... Lai vai kā, zaudēt nav ko - pamēģini un atraksties ;)
0

#5 User is offline   lastafamas Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 23 November 2016 - 03:56 PM

Iespējams vads krīt ārā no datora vai rūtera,bijis šāds gadījums ar citām lietām,kad beigās vads pie vainas.
0

#6 User is offline   kukulis Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 23 November 2016 - 11:27 PM

Karoč problēmas risinājums ir diezgan vienkāršs bet tā pats no sevis nekad par to neiedomātos. Kā jau minēju lietoju lattelecom internetu un protams ka arī viņu pašu doto rūteri. Problēma bija tāda, ka man to vadu kas ir piesprausts pie datora vajag sprasut nevis 1,2,3 rūtera portā bet gan 4 portā !!!. Nezinu kas tur tāds varētu būt sakonfigurēts tieši uz tā 4 porta bet fakts ir tāds, ka uz visiem tiem portiem paspēlēt nav īsti iespējams. (ja vien nebūtu rakņājies kaut kādos lattelecom pazemes 10gadus vecos apraktos forumu rakstos, tad joprojām būtu struggle ar šo problēmu :D.). Tā kā nākotnē ja kādam ir arī problēmas ar LATTELECOM internetu, tad ziniet to, ka vajag spraust 4 portā ! :D.
Paldies visiem kas centās palīdzēt :).
0

#7 User is offline   lastafamas Icon

• Super-Lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 24 November 2016 - 08:41 AM

Tad jau mans minējums par vadu bija pareizs :D/>

This post has been edited by lastafamas: 24 November 2016 - 08:41 AM

0

#8 User is offline   kukulis Icon

• Pastāvīgs lietotājs
  • Icon
  • Chat with me

Posted 24 November 2016 - 01:25 PM

View Postlastafamas, on 24 November 2016 - 08:41 AM, said:

Tad jau mans minējums par vadu bija pareizs :D/>/>

Ne gluži. Vads turējās cieši un kārtīgi. Obligāti 4tajā portā tikai vajadzēja iespraust.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users