UOC.LV

Jauna mājas lapa.. wait, what?!

Sveiciens UOC.LV biedriem!

Šodien, mēģinot apmeklēt UOC.LV lapu, negaidīti atdūrāties pret ziņu par remontdarbiem (un pundura live stream, veiksmi viņam noturēties solītās 24 stundas :)). Šobrīd iepriekšminēto "remontdarbu" galvenā fāze ir beigusies, un Jūsu priekšā ir jaunā UOC.LV mājaslapa. Negaidīti, es zinu.

Vēlamies neapstāties attīstībā, tāpēc mums ir jāmainās līdzi ar laiku. Mūsu komūna ir piedzīvojusi dažādus posmus tās attīstības gaitā, bet nemainīgs ir palicis mūsu fokuss uz video spēlēm un mūsu radīto lapas saturu. Tieši mājas lapa ir tā vieta, kur pulcējas mūsu biedri, tāpēc viens no mūsu svarīgākajiem uzdevumiem ir padarīt lapas apmeklēšanu pēc iespējas labāku un komfortablāku. Lūk, šī uzdevuma īstenošanas nolūkā arī UOC ir ieguvis jaunu izskatu. Lapa ir kļuvusi modernāka (starp citu, lapa ir pilnībā pielāgota lietošanai no mobilajām ierīcēm - izmēģiniet), ātrāka un ērtāk lietojama. Protams, kā jau jebkuras pārmaiņas, arī šīs prasīs zināmu laiku, lai ar tām aprastu, bet, ceru, ka tā nevienam nebūs liela problēma.

Mūsu radītais saturs (podkāsti, spēļu apskati, raksti u.c.) ir viena no šīs komūnas lielākajām vērtībām, tāpēc vēlamies sniegt iespēju mūsu biedriem pievienot savu radīto oriģinālsaturu - gan video formātā, gan rakstiski. Jums ir iespēja galvenajā lapā pievienot savus (jāsaka, labā kvalitātē) veidotos video apskatus, rakstus un citu saturu, izmantojot melnrakstu sadaļu un tajā atrodamo publicēšanas iespēju.

Sakarā ar jauno mājas lapu ir izveidotas foruma tēmas, kurās varat sniegt savus ieteikumus lapas tālākai uzlabošanai vai ziņot par lapas kļūdām. Ņemsim vērā jūsu atsauksmes un uzlabosim lapu.

Jāsaka liels paldies idejas iniciatoram un īstenotājam Wuu, un lai visiem izdevusiem jaunā UOC apmeklēšana!


Komentāri

 1. epL.

  Esmu patīkami pārsteigts. Nemaz neiedomājos, ka šādi pēķšņi viss pārmainīsies (uz pozitīvo pusi). :)

 2. Patriots

  Ļoti labi pārveidota. uz mobilā strādā raiti un ir labāk nekā iepriekš. Piekrītu epL. tiešām esmu pārsteigts.

 3. Fishbone

  laaaabs

 4. PsViteris

  Johaidi ka izmainijas lapa,sakuma ienacu lapa un nodomaju ka nepareizi uzrakstiju,bet ne. Sis manuprat ir loti labs un stiligs izskats,bet ja sakuma mazliet japierod.


Komentēt