UOC.LV


Komentāri

 1. marssew

  Labais! Podkāsts atpakaļ.

 2. AlinieksYolo

  Varen īss.

 3. AlinieksYolo

  Nu wu dari takā FunFaceTV. Iedod kontu ,lai cilvēki ziedo. Viņiem diezgan labi gāja.. jaunu kameru dabūja ap 600e vērtībā ar ziedojumu palīdzību.

 4. AlinieksYolo

  P.S no MSI vēl dabuuja PC 2500 $ vērtībā + autiņas un pele. https://www.youtube.com/watch?v=4OU3HWujsbw

 5. Wreck

  Pat šādā formātā podkāstu ir interesanti klausīties. Par ziedojumiem - nešaubos, ka atrastos ziedotāji...Katrā ziņā - man nebūtu žēl portālam kaut cik noziedot. Runājot par FunFace - man personīgi paliek skumji, ka reāli bezjēdzīgu video autori izsitas un iegūst popularitāti, turpretī UOC.lv - youtubē vidēji ir knapi 1000 skatījumu. Es saprotu, ka videospēles nav tās populārākās un tā tālāk, bet tomēr. Paldies par podkāstiņu!

 6. Wreck

  Par Windows 10 - pa lielam tas ir lietojams Windows 8.1. Manuprāt ir jūtams arī neliels perfomance pieaugums salīdzinot ar 8.1. Vienīgā lieta kas man nepatīk ir - taskbars. Kāpēc nevarēja atstāt Aero glass, KĀPĒC?!

 7. Wuu

  @Wreck Stop, stop neiet runa pa ziedošanu, reklāmas, sponsori utt... Peļņa ar nodokļu nomaksu :D

 8. FlopCoat

  FlopCoat, nevis FloppyCout :D:DD Labs podkāsts, cerams ka būs nākamais :D

 9. Wreck

  @Wuu Es sapratu, ka tu gribi kaut minimāli kautko iegūt motivācijai. :D Latvijā, manuprāt, ar datorspēlēm to nav iespējams dabūt gatavu. Ja nu vienīgi tīri teorētiski darot kā tu teici - sekojot trendiem, darot visādas muļķības utt. Tad vēl auditorijas pievilināšanai rīkojot konkursus, izlozes. Un beigu beigās pēc tam kad komūna sabūvēta - tirgot tkreklus, krūzes, karogus, plakātus ar UOC.LV logo. :D Bet nu jā...Cik nu tā komuna varbūt liela - Latvija tā jau maza, tad vēl no mazās Latvijas tikai maza daļiņa spēlē videospēles, tad no tās mazās daļinas vēl mazāk tās videospēles pērk, tad vēl mazāka daļiņa no datorspēļu pircējiem vispār interesējies par apskatiem, video, ziņām, podkāstiem utt. Tad vēl mazāka daļina iesaistās forumos, komentēšanā. Taču vienmēr esmu domājis kā būtu, ja visu Latvijas datorspēļu portālu īpašnieki būtu apvienojušies zem viena jumta - LevelUp.lv (miris), Gamevison.lv (miris), Wasd.lv (pussprādzis), Konsoles.lv (praktiski miris), Gamez.lv (miris)+vārdā neminamais ? Vispār, tas portālu skaits ir baigi iespaidīgs - 7 portāli mazajā Latvijā, un visi no tiem darbojās daudz maz vienlaicīgi. Katrā no darbojās vismaz 3 cilvēki - ja visi būtu kopā, tad Podkāstu ''komandas'' varētu rotēt katru nedēļu, un 2 menēšus katrā podkāstā būtu cits sastāvs. :D Arī laiks, kas būtu jāiegulda katram būtu daudzkārt mazāks. Bet tas laikam nav iespējams pateicoties tam, ka katram ir savas vēlmes, ambīcijas, attiecībā uz savu portālu.

 10. udenszirnis

  Nekur nepazudīsim, kamēr vien Wuu vismaz reizi gadā par sevi atgādinās.

 11. Prikols

  Paldies par podkāstu!

 12. panich

  Paldies par podkāstu! Kā to k*ku funfacetv var skatīties.

 13. AlinieksYolo

  @panich a vot var.

 14. AccidCD

  Ko tu, Edgar, domā par komūnistiskajiem podkāstiem?

 15. AlinieksYolo

  @AfterburnerMLG Man personigi FunFaceTV patīk

 16. Intrudery

  paldies par podkastu :) kādi iespaidi par komunistisko podkastu?

 17. Prikols

  Hallo

 18. Prikols

  Ojj nokavēju podkāsta jubileju.

 19. Wuu

  Iespaidīgi :D


Komentēt