UOC.LV

Komūnistiskais podkāsts #8

Liels paldies visiem, kas piedalījās, mums bija jautri, ceram, ka arī jums!

Podkāsta laikā apspriedām un padiskutējām par mūžseno un, laikam jau neatrisināmo jautājumu, kas ir labāks - PC vai konsoles?

Cik nu bija tās zināšanas, bet apspriedām arī jaunākās/karstākās tehnoloģijas, tādas kā VR un gaidāmo NVIDIA PASCAL GPU.

Protams neizpalika arī sarunas par spēlēm un pamanījāmies pat vienu uzspēlēt ar varbūt ne visiem, bet lielāko daļu mūsu skatītāju, kam sekoja mūsu pirmais atdāvinājums jeb tautā sauktais giveaway.

Pirmo atdāvinājumu XBOX 360 bezvadu kontrolieru uztvērēju priekš PC loterijas kārtā saņēma mūsu skatītājs ar Steam segvārdu >==TheEnd==>.

Otro giveaway pēc 15 karstām minūtēm iekš Agar.io karalauka un loterijas pievarēšanu saņēma mūsu atbalstītājs zem Steam segvārda Mud_Wayne. Viņam tika Far Cry franšīzes ceturtā sērija.

Bet ar to viss nebeidzās, jo Mud_Wayne mums piešķīra jaunu KEY, pie kā loterijas kārtā tika skatītājs zem segvārda (bet varbūt viņu tā vienkārši sauc) Jānis K###s (saglabāsim anonimitāti). Pēc ilgāka mēģinājuma apmainīties kontaktiem ar Jāni, tas tomēr izdevās un viņš tika pie Chivalry: Medieval Warfare.

Galu galā viss noslēdzās ar pēdējo atdāvinājumu, ko, varētu teikt laimigā kārtā, izcīnīja MissLiany. Ko viņa laimēja? Desmitpaku ar spēlēm. Kādām? Citējam viņu:

Betrayer

Dark Arcana: The Carnival

Dino D-Day(noteikti būs mana mīļākā :) )

Frozen Synapse Prime

In Between

The Land Of Lamia

One Finger Death Punch

Quest Of Dungeons

Shadows on the Watican - Act 1:Greed

Street Racing Syndicate

Tāds nu mums sanāca šis podkāsts. Ja piedalījies dzīvajā translācijā vai noskatījies šo video vēlāk, tad atstāj lūdzu ieteikumus mūsu Steam forumā vai arī te pat, lai nākamais podkāsts būtu vēl labāks!

Mēs esam nosprauduši aptuveno attīstības kursu un, lai arī ir daudz un gana vietas, kur augt un attīstīties, šis podkāsts mums pašiem pierādīja to, ka esam uz pareizā ceļa, lai radītu kaut ko interesantu, skatāmu un ar prieku tam veltītu mūsu laiku.

Paldies! Tiekamies Komūnistisko Mednieku Podkāstā #9! ;)


Komentāri

  1. Wreck

    Ar cerību, ka vēl kāds ieraudzīs. Varbūt visi kautrējas būt ''pirmie''? :) Lai nu kā, veiksmi. Gaidu nākamo ''kāsi'' :D

  2. Wreck

    Vot klausījos un pamanīju problēmu. Vietām spēles/mūzikas troksnis pamatīgi pārsit jūsu balsis.

  3. Komūnistiskie Mednieki

    Vēl slīpējam izpildījumu. Esam kursā par nelielo "gļuku", kad bijām gandrīz nedzirdami fona audio dēļ! ;)


Komentēt