UOC.LV

GTX 1080 Latvijā

Garos penteros neslīksim, ziņa ir ziņa - Latvijā ir pieejams GTX 1080.

Rodas uzreiz jautājums - kur un par cik? i-Veikalu kurā to piefiksēju nereklamēsim, bet teiksim tā, viens no populārākajiem Latvijā. Kāda cena? ~913 EUR. Kāda ir ražotāja noteiktā cena? ~630 EUR. Nu lūk, ja vēlies Latvijā tikt pie šīs kartes, rēķinies ar uzcenojumu ap 300 EUR. 10. jūnijā tiks izdota arī GTX 1070, kurai ražotāja noteiktā cena ir ~400 EUR. Pēc līdzīga principa, šobrīd varam pieļaut, ka tā maksās vismaz 600-650 EUR robežā. Jauki.

Te gan atzīmēsim, ka tā ir cena tā dēvētajai Founders versijai. Parastās versijas cena ir apmēram 80 EUR zemāka, bet to šobrīd vēl neesmu atradis un, protams, jāgaida kāda veiktspēja būs partneru izstrādātajām kartēm un cik maksās tās. Veikaliņi bez šaubām vēlas piepelnīties uz pirmo ķērienu un atbrīvoties no vecajiem iepirkumiem (kurš izvēlēsies GTX 980/70, ja 10xx sērija maksā gandrīz tik pat), tādēļ laikam tomēr būs jāpagaida, lai norimstās tās cenas un jāpagaida plašāks klāsts ar partneru kartēm un to, kad citos pašmāju veikalos būs pieejamas šīs kartes.


Komentāri

 1. RaimondsM

  A, ko - kāds baigi cerēja, ka dabūs par "grašiem"? :D Tā nekad nav bijis un nekad tā nebūs.

 2. A12y5

  Raimond, te nu Tev taisnība, bet daļēji, lokālā mērogā cerība nav piepildījusies, Latvijā šobrīd pārmaksa būs ap 50% :D Nāksies vien sildīt citu nodokļu zonu ekonomika, kur šīs kartes var iegādāties par cerībā lolotajiem "grašiem" :D

 3. epL.

  Founders Edition arī tik varētu pārmaksāt.

 4. A12y5

  epL., partneru kartes (EVGA un co) ir ar labāku dzesi, augstākām frekvencēm un ~50 USD lētākas. Es neredzu jēgu pirkt FE, kur nu vēl pārmaksāt, ja nu vienīgi kolekcijai..

 5. RaimondsM

  Nez, cik reāli dabā maksās GTX1070...

 6. lastafamas

  Vienā rakstā atradu ka 1070 maksā ap $379


Komentēt