UOC.LV

Elite Dangerous svešo mistērija turpinās

Svešie spēlēs reti kad ir attēloti kā nepārspējams spēks, ko tiešām nav iespējams pieveikt ne ar kādiem līdzekļiem.

Un 1984 gada oriģinālajā Elite tie bija attēloti tieši šādi. Bet nu, 32 gadus vēlāk, parādās baumas par šo pašu svešo atgriešanos iekš Elite Dangerous.

Spēlētāji ir sākuši mūsu galaktikā uzdurties nezināmas izcelsmes zondēm, kas skenēšanas procesā nokauj kuģu elektroniku.

Ko lielākā daļa spēlētāju dara šajā saistībā? Pašsaprotamo lietu: pilnīgi neko. Vai krīt panikā.

Vēl nav ziņots par jebkāda cita veida aktivitāti no šīm zondēm, izņemot to, ka tās uz katra tuvumā esošā spēlētāja kuģi nosūta audiosignālu, kuru izlaižot caur audiospektogrāfu parādāt interesants attēls.

Kas šajos attēlos redzams? Neviens īsti nevar pateikt droši, bet ir daudz minējumu ka tā ir karte, kurā attēlots, kur jānotiek spēlētāju pirmajam kontaktam. Vai arī tiek kaltas garas matemētiskas teorijas par bildē redzamo objektu lenķiem, trigonometriju, frekvencēm un citiem krāmiem, kas Elite Dangerous spēlētājiem tik ļoti patīk. Ieskaitot Zirni.

Izstrādātāji jau kopšspēles pirmajām dienām turas pie apgalvojuma, ka svešo rase no pirmajām spēlēm nekur nav pazudusi, mēs vienkārši vēl neesot gatavi ar tiem satikties. Nu ko, izskatās ka šoreiz svešie ar mums satikties sūta vismaz savas zondes. Vismaz kaut kāds kontakts.


Komentāri


Komentēt