UOC.LV

CoD: Infinite Warfare spēles procesa video (un īsa kritika)

Call of Duty: Infinite Warfare ir milzīga reklāmas kampaņa, kurā ir iegrūsts daudz naudas. Un tas ir redzams pat šajā spēles procesa video, kas acīmredzami ir spēlēts uz konsoles.

Kas tajā redzams? Sekojošās lietas:

00.00-1:18 Divi cilvēki runā muļķības un godīgi pasaka, ka šīs spēles stāsts būs "Klasisks labo pret slikto karš", jeb pilnīgi nekā jauna. Kas bus kāda spēle ar modernajiem kariem, kurā neviens nezin kas ir labais, kas sliktais?

1:18-1:21 Ha, šoreiz viņi pielika tikai vienu "apbalvojumu", jo vairāk viņiem vienkārši nav.

1:21-1:45 Mammu skaties, re, kur kosmosa kuģi! Un sprādzieni! Un cilvēki bruņās, kas izskatās kā no Halo!

1:45-2:10 Parādās spēles process, un jau tiek grūsts sejā putekļu mākonis no CoD tradīciju plauktiņa. Kā arī kāds sauc savu Roombu lai sakoptu to visu.

2:10-2:51 Grūti novērs acis no robota kameras priekšā, kas skrien tā, it kā tam biksēs atrastos kaut kas, kam tur nav jābūt.

2:51-3:08 Sprādziens! Un robots, kas nav spējīgs nogalināt cilvēku ātrāk nekā sekundes laikā. Un nez kapēc parādās 'quicktime event', it kā spēlētājs tam robotam kaut ko varētu izdarīt pretī. Bet pirms kaut kas notiek, robotam iedod pa bieti kāds cits.

3:08-4:09 Battlefield 3:The Future Edition, jeb viss ir ar stipru zilo filtu. Patīkami acīm. Bet pretinieki vispār netēmē, šauj uz dullo un vispār nav īpaši gudri.

4:09-5:18 Paskat, nākotē ieročiem wallhack un aimassists nāk defaultā. Un tās skrienošās mīnas nemaz nebūs absolūts bullshit daudzspēlētāju režīmā. Un tieši 5:18 nopauzējot var redzēt, ka tās ēdnīcas izvēlē ir omlete. Un ka viss tur ir nenormāli uzcenots, gluži kā visi CoD DLC.

5:18-5:39 Atkal kaušanās, un slikto čaļu sliktums tiek pasvītrots brīdī, kad viņi acīmredzot cenšas nošaut pavāru, kurš taisa pārcenotās omletes.

5:39-6:38 Nesas īpašs nenotiek, bet var redzēt ka melnajam personāžam no iepriekšējajiem treileriem vairs nespīd seja.

6:38-10:04 Ah, sliktie čaļi vai nu nešauj nemaz, šauj plastmasas bumbiņas, vai arī nemāk trāpīt pa šķūņa platāko sienu no 50 metru attāluma. Un labie čaļi skrien taisnās līnijās uz pretienieka pusi, it kā viņiem nekas nedraudētu.

10:04-13:32 Šīs ainas sākumā ir cerība, ka redzēsim kaut ko tiešām labu. Bet nē, mums atlido F35 2020 gada modelis, iekāpjot uzreiz ieslēdz autopilotu un uzšaujas kosmosā. Un sākot at 11:53 mums rāda līdz nejēdzībai vienkāršotu lidaparātu vadību absolūti bez inerces.

13:32-beigas Mums atgādina iznākšanas datumu, iesaka iepriekš-pasūtīt dēļ vienas mapes, un tikai pēc tam atgādina, ka vienīgais iemesls šīs spēles hipotētiskai iegādei ir CoD:4 Remaster versija.

Interesants fakts, ka rakstot "CoD:4" un spiežot Shift pogu par ilgu, uzrakstīsies "CoD:$"


Komentāri

  1. udenszirnis

    Manuprāt CoD spēles vienkārši nav domātas uz PC, jo mērķauditorija tomēr ir konsoles, uz kurām šīs spēles ir daudz populārākas. Uz PC populārākas ir uz prasmi balstītas spēles, nevis "garantēts kills ja tu paņemsi šito mantu"


Komentēt