UOC.LV

British Telecommunications iesūdz tiesā Valve

Patenti ir jocīga lieta, īpaši tad, ja tie ir tikai aptuveni. Ir nejēdzīgi patentēt konceptu, bet visi to dara tāpat. To ir izdarījuši arī BT (Tā ir tā firma ar garo nosaukumu virsrakstā) un nu ķērušies pie savu patenta tiesību izmantošanas apsūdzot Valvi viņu ideju kopēšanā.

Kā zināms, serviss Steam piedāvā klientiem iegādāties spēles no dažādiem izstrādātājiem, kas, pēc BT apgalvojuma, ir uzskatāms par vairāku pakalpojumu apvienošanu vienā, un ka viņiem esot uz to tiesības.

BT apgalvo, ka viņu Gittinsa patents (Gittins Patent), kurš iekļauj: "...lietotāja apgādi ar dažādiem pakalpojumiem no vairākiem avotiem vienā portālā", tiekot pārkāpts, un ka viņi esot sūtijuši Valvei vēstules par šo nelaimi jau kopš 2015 oktobra. Un kā parasti, šis patents ir absolūti nejēdzīgs, jo būtībā tas nozīmē patenta tiesības uz gandrīz jebkuru Google servisu, Steam, Origin, Latvijas Pastu, jebkuru banku un jebkuru priekšapmaksas kartes papildināšanas lapu. Un šie ir tikai tie piemēri, kurus es varēju iedomāties 1 minūtes laikā.

Šeit nav daudz ko komentēt, jo ir acīmredzams ka šis patents ir, rupji sakot, stulbs, un BT nav nekādu izredžu dabūt kaut centa no Valves vai slēgt Steam.

Pilnu sūdzību var lasīt: ŠEIT

(BT, jeb British Telecommunications ir tas pats kas Latvijā ir Lattelecom. Vai nu tev nav ar viņiem bijusi nekāda saistība un tā izskatās pēc ok kompānijas, vai arī tu no saistībām nevari tikt vaļā un ciet no tā.)


Komentāri


Komentēt