UOC.LV

No Time To Explain Remastered

Ja kādreiz esat vēlējušies piedzīvot pilnīgu haosu, pietam nezinādami, kas pie velna notiek, tad spēle No Time To Explain Remastered ir priekš jums. Neviens jums neko nepaskaidros, bet visi, kas mēģinās, tiks nogalināti vai arī nolaupīti pirms viņi paspēs teikt ko sakarīgu. Spēle ir pieejama uz Windows, Mac, Linux, Xbox One un PS4 platformām.

Spēles kopiju nodrošināja izstrādātāji tinyBuild GAMES.

Spēles sižets ir diezgan minimāls, pat varētu teikt - nenozīmīgs. Spēlei sākoties, mēs atpūšamies savā dzīvojamā istabā, kad pēkšņi pie mums ielaužas kāds vīrs, sagraujot aiz sevis pusi mājas sienas, un saka, ka viņš esot mēs (spēles galvenais varonis) no nākotnes, un ka viņam nav laika neko paskaidrot, pēc kā viņu sagrābj milzīgs krabis. Priekš spēles, kas aizsākusies uz Flash platformas, tāds sižets nav pārsteidzošs. Tagad spēlētāja uzdevums ir dzīties pakaļ savai nākotnes kopijai cauri vairākām dimensijām, pa ceļam apmeklējot visdažādākās un neparastākās vietas. Un tas, in a nutshell, ir No Time To Explain Remastered sižets. Daži ar šādu stāsta trūkumu, iespējams, būs sarūgtināti, bet ja spēle ir tiešām jautra - vai nav vienalga?

Asprātīgi dialogi, ''over-the-top'' momenti, un daudz kas cits ir atrodams No Time To Explain Remastered.

Ar katru līmeni spēle kļūs aizvien grūtāka. Katrā no tiem ir paslēpti bonusi, kas spēlētāju atalgo ar jaunām cepurēm, kurus savam varonim var uzmaukt uz galvas.

Spēli ir ļoti viegli uzsākt, pat ja tā nepastāsta, kā kas strādā. Ievada līmeņi ir neticami vienkārši un ļauj spēlētājam iepazīties ar No Time To Explain galveno pārvietošanās līdzekli - milzīgo lāzera lielgabalu. Spēles laikā tas tiek izmantots gan kā ierocis, gan pārvietošanās veids - izšaujot sev zem kājām, spēlētājs var pacelties gaisā, tādā veidā šķērsojot līmeņus. Spēles laikā mums trāpīsies jauni ieroči, kurus izmantot, lai tiktu pāri bezdibeņiem un citiem nāvīgiem šķēršļiem. Tas prasīs nedaudz pacietības, vai arī, kā angļu valodas lietpratēji teiktu - ''trial and error.'' Lielgabala bises paveid, piemēram, izšauj diezgan lēni, taču izšauj spēlētāju uz lielāku attālumu. Pirms kāda līmeņa iziešanas, jūs noteikti pakavēsities pie tā kādu laiku, mēģinot saprast, kā to iziet.

Ja jau spēles nosaukumā ir vārds ''Remastered,'' ko jaunu izstrādātāji ir pievienojuši No Time To Explain? Ar vietējo (local) daudzspēlētāju režīmu, kas rada vēl lielāku haosu, it īpaši vēlākos līmeņos. Vienā spēlē var ākstīties līdz pat četriem spēlētājiem - tas ir, tu un trīs tavi draugi! Klāt tam visam, šis daudzspēlētāju režīms ir ļoti viegls lietošanā. Tie, kam patīk spēlēt Co-Op spēles ar draugiem NOTEIKTI iepatiksies No Time To Explain Remastered.

Grafika

Lai gan spēles mehānika ir ievērojami uzlabojusies kopš tās Flash versijas, grafiski tā gandrīz nav mainījusies. Vislielākā atšķirība, ko pamanīju, bija gludāks fps, un skaisti sazīmētie sprādzienu efekti. Tomēr tāda tipa spēlē, kā No Time To Explain, grafika nav pats galvenais. Šeit pats galvenais ir gamepleys, un izstrādātāji tinyBuild GAMES šajā nozarē nepievīla.

Skaņa, mūzika

No Time To Explain ar mūziku viss ir labi. Mēģinot iziet cauri kādam līmenim, nomiru ap simtiem reižu, bet nekad nesaskāros ar to, ka spēles mūzika sāk apnikt. Dzirdot galvenā personāža nākotnes kopijas vaimanas, pavisam otrādi - uzjautrināja mani.

Secinājums

Spēle cieš no tā, ka reizēm aizstāj ierasto lāzera lielgabalu ar jau pieminēto bises un cita veida lielgabaliem, liekot spēlētājam mācīties, kā pārvietoties pa jaunam. Klāt tam nāk fakts, ka spēle reizēm var būt ellešķīgi grūta. No Time To Explain ir traka spēle, šī vārda vislabākajā nozīmē. Tajā var sastapt murkšķus, kam uz galvas piestiprināti urbji, milzīgu haizivi, un pat nolāpītos dinozaurus, kas izšauj lāzerus.

9/10
No Time To Explain Remastered noteikti remdēs slāpes paspēlēt kādu labu, un tiešām jautru platforming spēli.


Komentāri


Komentēt