UOC.LV

Ultimate Chicken Horse

Kas sanāk kad paņem platformer žanra spēli, pievieno tai klāt daudzspēlētāju režīmu, kā arī couch co-op? Rezultāts būtu Ultimate Chicken Horse no izstrādātājiem Clever Endeavour Games. Teikšu atklāti - man nav tādu draugu, ar kuriem, sēžot uz dīvāna, varētu uzspēlēt tieši šāda tipa spēles, taču tas man šo spēli izbaudīt netraucēja. Un nu, ir pienācis laiks uzzināt - vai ir vērts iztērēt 14,99€ uz Ultimate Chicken Horse?

Kā jau pieminēju, Ultimate Chicken Horse ir daudzspēlētāju režīma (gan online, gan lokālā) platforming spēle, kurā spēlētāji ir dažādu veidu dzīvnieki, un kur galvenais mērķis ir tikt līdz katra līmeņa beigām. Pirmais, kas tiks līdz finišam, dabūs pa punktam. Lieta tāda, ka katrs spēlētājs līmeņa sākumā uz kartes uzliek kādu slazdu. Tas var būt viss no parasta tramplīna vai trepēm, līdz nāvējošiem arbaletiem, zāģiem, un ugunsmetējiem. Un tā cikls atkārtojas līdz viens no spēlētājiem saņem piecus punktus, un tiek pasludināts par uzvarētāju. Spēlētāju kontrolētie dzīvnieki var skriet, tālu lekt, lēkāt pa sienām, jeb veikt wall-jump. Šo visu būs nepieciešams iemācīties, ja gribat tikt līdz beigām. Protams, viss nav tik vienkārši. Ja kāds līmenis ir pārāk viegls, vai arī pretēji, pārāk grūts, neviens no spēlētājiem nesaņems punktus.

Kā jau varējāt izprast, spēles būtība ir ļoti vienkārša. Jums ir nepieciešams izveidot pietiekami grūtu līmeni, lai iegāzt savus draugus (šajā gadījumā, sāncenšus), bet tajā pašā laikā tam ir jābūt pietiekami vieglam, lai tu pats to varētu iziet, tādejādi gūstot savā labā punktu. Protams, tu neesi vienīgais, jo pārējie spēlētāji dara tieši to pašu, cenšoties iegāzt TEVI.

Spēlētājiem tiek dots neilgs laiks, lai uzstādītu savus izvēlētos priekšmetus.

Ar laiku, līmeņi kļūs grūtāki un trakāki.

Grafika

Ultimate Chicken Horse izmanto ļoti parastu grafisko stilu, ir viegli saprast, uz ko skaties. Ar roku sazīmēta apkārtne un personāži ir ļoti parasti, tomēr tas arī ir tas, kas piedod spēlei šarmu. Spēlēs kā Ultimate Chicken Horse, un platforming spēlēs jo īpaši, grafika nav pats galvenais, tomēr izstrādātāji šajā kategorijā ir labi pastrādājuši.

Skaņa, mūzika

Diezgan labs soundtrack, ne kas īpašs, bet man patika. Priekš šādas ‘’timewaster’’ spēles skaņu efekti varbūt nav tik svarīgi, tomēr arī šeit izstrādātāji ir pacentušies. Katra dzīvnieks tika ierunāts, un spēles laikā izdos smieklīgas un jautras skaņas.

Spēles saturs

Ultimate Chicken Horse neaprobežojas ar parastu daudzspēlētāju režīmu, spēlē pastāv Party un Creative režīmi. Party režīmā spēlētājiem ir nepieciešams izvēlēties no dažiem pieejamiem slazdiem, savukārt Creative ļauj izmantot visus slazdus, kas ir atrodami šajā spēlē. Spēlējot, tiks atvērti jauni līmeņi un jauni dzīvnieki, kā piemēram hameleons, trusis, vai vāvere. Nebrīnieties, ka šī kategorija ir par īsu. Pastāstīšu kāpēc...

Secinājums, kas nepatika

Ultimate Chicken Horse vienkārši nav pārāk daudz satura. Jā, iziet pieejamos desmit līmeņus ir jautri, gan draugiem vai online svešiniekiem, tomēr kad tas tika izdarīts, nav pārāk lielas iniciatīvas to visu darīt no sākuma. Pārspēlējot vienu un to pašu līmeni, tas, protams, katru reizi liksies nedaudz savādāks, liekot jaunus priekšmetus jaunās vietās, tomēr agrāk vai vēlāk, tas viss apniks.

8/10
Ļoti jautra un smieklīga party spēle. Ja nav draugu, ar kuriem to uzspēlēt, vienmēr ir online daudzspēlētāju režīms, tomēr spēle ir neaprakstāmi jautrāka, ja spēle ar ģimeni vai draugu lokā. Spēli var iegādāties šeit.


Komentāri


Komentēt