UOC.LV

Info par Battlefield 1 skatītāja (spectator) režīmu

Zirnis tā arī neuzspēlēja Battlefield 1 betu, jo bija pārāk aizņemts spēlējot Battlefield 4 DLC. Kuri visi ir fantastiski, jums būtu jābeidz lasīt šo rakstu un jādodas tos spēlēt. Bet ja joprojām lasāt, tad šeit jums būs šis tas interesants par Battlefield 1 skatītāja režīmu.

Kāpēc tas ir pieminēšanas vērts? Sāksim ar to, ka tāds ir, kas ir sasniegums pats par sevi. Lai tiktu skatītājos, jāpievienojas mačam kā skatītājam (pašsaprotami) un... jāizpaužas. Būs iespējams sekot individuāliem zaldātiem, transportlīdzekļiem vai kokam. Protams, būs pieejama arī brīvā kamera, kā arī iespēja atstāt dažādas kameras dažādās kartes vietās, lai tās filmē visu ko redz. Un kur tas bez Intagram filtriem? Jā, arī tie nāks iebūvēti standartā. Ja būs interese, varēsi paspēlēties arī ar FOV (šito visi zin, neskaidrošu) un DOF (depth of field, jeb kameras fokuss), kas ļaus pievienot piemēram izplūduma efektu, 'action shotus' un vēl visādas citas izvirtības.

Nudien žēl ka vienīgais ko filmētājs nekad nedabūs redzēt būs ierakumu kaujas ar Nugetiem. Sasodīts, Zirnis kļuva sapņains vien domājot par Nugetu kaujām. Bildē: multifunkcionāls Nugets (zināms arī kā Mosin-Nagant 91/30)


Komentāri


Komentēt