UOC.LV

Samsung palaiž tautā pirmo 'kvantu punktu' monitoru

Ak, šie gudrie apzīmējumi dažu ausīm ir kā tajās ieliets silts sviests. Ir taču patīkami, bet tev tomēr kaut ko lej ausīs. Un padara tevi mēreni kurlu.

Samsung nupat ir palaiduši tautā CFG70 monitoru, kurš ir: ieliekts, 24/27 collu variantos, ar feinu 'kājiņu', 1080p izšķirstspējā un 1ms reakcijas laiku. Un protams, 144Hz priekš tiem izvirtušajiem CS:GO spēlētājiem kuriem ar 60 nepietiek. (CS:GO tāpat nav vairāk par 60tickrate oficiālajos serveros) Nekas jauns, vai ne? Bet kas šo verķi padara par labāko pornogrāfiju acīm ir iekšā iebāztā 'kvantu punktu' tehnoloģija, kas ļauj sasniegt pilnīgākas melnās krāsas, (3000:1 kontrasts!) un... eem... tas arī ir viss ko šī tehnoloģija dara. Protams, monitoram ir iebūvēts AMD FreeSync un anti-blur un anti-blue filti noteiktiem režīmiem.

PS. Tas anti-blue ir fantastiska štelle. Vienam Zirņa draugam anti-blue ir iemodots ar 3rd party programmu, tiešām palīdz vakaros aiziet gulēt. Tam ir kaut kāda saistība ar sarkano vakara gaismu un zilo gaismu, kas palīdz būt nomodā.


Komentāri

  1. Prikols

    Paldies par rakstu!


Komentēt