UOC.LV

Netflix un Ubisoft sadarbosies, lai radītu Assassin's Creed seriālu

Tā vien izskatās, ka Assassin's Creed gaida līdzvērtīgs liktenis Witcher - Netflix plāno Ubisoft franšīzi pārvērst TV seriālā, sadarbojoties ar Ubisoft darbiniekiem, kas nozīmē, ka arī pašiem Ubisoft būs vismaz kaut kāda teikšana par seriāla radošo procesu. Tam vajadzētu palīdzēt seriālam pārāk nenoklīst no ceļa, tomēr šobrīd ir pāragri spriest par gaidāmo.

Pirmais Assassin's Creed lēciens uz lielajiem un mazajiem ekrāniem notika jau 2016.gadā, kad tika izdota filma ar tādu pašu nosaukumu un Maikla Fasbendera piedalīšanos. Lai gan filmu neesmu redzējis un Assassin's Creed spēles neesmu spēlējis, nevar noliegt, ka filma acīmredzot bija pietiekoši veiksmīga, lai pamudinātu arī Netflix pieķerties šai franšīzei.

Vēl nav skaidrs, kurai no sērijas spēlēm seriāls vairāk sekos un vai tā stāsts vispār būs saistīts ar kādu no spēlēm, tomēr seriālā noteikti sagaidāmi vismaz spēļu pazīstamākie elementi - ja seriālā nebūs lēcieni pa augstām celtnēm, franšīzes fani noteikti būs vīlušies.

Fanu reakcija uz šīm ziņām internetā ir lielākoties pozitīva un rūdītākie sērijas fani galvenokārt izsaka cerības, ka Netflix ar cieņu izturēties pret franšīzi un tās faniem, pārāk neaizraujoties ar inovācijām un neriskējot pārāk attālināties no franšīzei ierastajām lietām. Vispirms gan faniem nāksies pagaidīt, līdz zināsim vairāk par nolīgtajiem aktieriem, režisoriem un citu radošo personālu, kas iesaistīts seriāla veidošanā, un tad jau fani varēs sākt spekulēt par to, kas sagaidāms.

Šis gan nav vienīgais seriāls, kuru Ubisoft vēlas veidot, par pamatu ņemot jau esošās spēļu franšīzes. Kotaku iepriekš ir ziņojuši, ka kompānija iespējams jau strādā pie Beyond Good and Evil pārvēršanas Netflix filmā un izstrādes stadijā varētu atrasties arī viens vai pat vairāki uz šķietami jau pamatīgi izslauktās Resident Evil franšīzes bāzēti seriāli vai filmas, tomēr nav apstiprināts, ka tos veidotu Netflix vai kāda cita specifiska kompānija.


Komentāri


Komentēt