UOC.LV

Zombijšūtera No More Room in Hell otrā daļa izskatās daudzsološi

Oriģinālā No More Room In Hell ir viena no retajām zombijspēlēm, kas man tiešām patīk. Kamēr citi priecājās par Left 4 Dead un Killing Floor, man un dažiem draugiem bija No More Room In Hell - uz Source dziņa veidota, reālisma pildīta izdzīvošanas spēle, kurā ikviens varēja tikt inficēts, ierobežotie somas izmēri lika nemitīgi pārdomāt prioritātes, uz ekrāna nebija teju nekādu indikatoru un ierocī esošo ložu daudzumu vajadzēja manuāli pārbaudīt.

No More Room In Hell 2 jau vairākus gadus ir izstrādes procesā, tomēr publiski paziņojumi par izstrādes procesu ir bijuši reti un lielākā daļa jaunumu paliek apslēpti izstrādātāju oficiālajā Discord serverī. Ap helovīna laiku gan izstrādātāji ir saņēmušies un izdevuši oficiālo spēles treileri, kurā nodemonstrēts šis un tas no spēles procesa.

Tajā redzami modificējami ieroči, uzdevumi, kas jāpilda, kā arī visai interesanti spēles līmeņi: spēlē savu dibenu no zombijiem glābt acīmredzot nāksies degvielas uzpildes stacijās, metro tuneļos un lielveikalos. Spēles mūzika palīdz veidot atmosfēru, gluži kā tas tika darīts arī pirmajā spēlē. Neesmu pārliecināts par spēles uzdevumu rādīšanu planšetdatorā, toties spēles izstrāde uz Unreal Engine, dod man cerību, ka tās pasaule būs jūtami plašāka, nekā pirmajā spēlē.

Vairāk informācijas par spēli atradīsi No More Room in Hell 2 mājaslapā, bet ja šie jaunumi tevi patiesi ieinteresēja, noteikti vēlēsies apmeklēt viņu Discord serveri. Tikmēr pirmo spēli vari atrast Steam veikalā bez maksas.


Komentāri


Komentēt