UOC.LV

Microsoft uzlabo Xbox čatu drošību, atslēdzot P2P savienojumus

Microsoft beidzot ir izlēmuši mainīt veidu, kā darbojas Xbox Party chat balss savienojumi, un tie vairs neizmantos peer-to-peer savienojumus, tādā veidā uzlabojot spēlētāju drošību.

Viens no Xbox inženieriem - Bils Ridmans savā atbildē kādam Reddit lietotājam Xbox One subreditā paskaidrojis Microsoft darbinieku centienus uzlabot spēlētāju drošību. Reddit lietotājs KinoTheMystic rakstīja, ka līdz ar Rainbow Six Siege iekļaušanu GamePass, viņš vēlas atgādināt spēlētājiem, lai tie nepieņem uzaicinājumus no nezināmiem cilvēkiem. Pievienojoties svešiniekiem, tie var atklāt jūsu IP adresi un izmantot šo informāciju, lai veiktu DDoS uzbrukumus.

Viņa ieraksts pamudināja Bilu Ridmanu apstiprināt, ka P2P savienojumi drīzumā netiks izmantoti un visi party čati būs bāzēti uz savienojumiem ar centrālajiem serveriem, tādā veidā neļaujot spēlētājiem uzzināt citu spēlētāju IP adreses. Viņš paziņoja, ka uzņēmums jau kādu laiku zina par šo problēmu un pie risinājuma ir strādājuši kādu laiku, lai pārliecinātos, ka tas darbojas un ka ar to pietiks, lai apturētu problēmu. Risinājums jau pakāpeniski tiek ieviests un pavisam drīz neviens spēlētājs citiem nepieslēgsies pa taisno, bet tas notiks caur Xbox serveri.

Viņš piebilda, ka līdz šim, ja spēlētājs izmantoja mobilo lietotni, lai pievienotos citiem spēlētājiem, tad šī spēlētāju grupa automātiski pārslēdzās no P2P savienojuma uz servera izmantošanu.

Šīs ir pozitīvas pārmaiņas un patīkami jaunumi Xbox lietotājiem, ņemot vērā jauno Xbox Series X un S tuvošanos, un būtu visai nepatīkami, ja spēlētājiem jauno konsoļu prieku izbojātu DDoS uzbrukumus veicoši pagraba troļļi.


Komentāri


Komentēt