UOC.LV

Friday the 13th serveri tiks slēgti un spēle saņems pēdējo ielāpu

Gun Media ir pieņēmuši smago lēmumu izbeigt Friday the 13th atbalstu un atslēgt spēles centrālos serverus jau pavisam drīz, pirms tam gan izlaižot vēl pēdējo spēles ielāpu.

2017.gadā virtuālās saules gaismu Friday the 13th ieraudzīja, pārņemta ar dažādām tehniskām problēmām un nepilnībām, kas draudēja sabojāt spēlētāju priekšstatu par kopumā izklaidējošu un pat komerciāli veiksmīgu šausmu spēli. Neskatoties uz izstrādātāju centieniem un tehniskajiem uzlabojumiem, vēlāk Gun Media satricināja tiesas prāva par autortiesībām uz Friday the 13th franšīzi, un izstrādātāji bija spiesti paziņot, ka pārtrauks veidot jaunu saturu.

Nu tas viss ir beidzies un spēles oficiālajā forumā viens no izstrādātājiem Matt Shotcha apstiprināja, ka Gun Media pārtrauks spēles serveru darbu jau šomēnes un atgriezīs spēlē peer-to-peer savienojumus sistēmu, kāda spēlē bija tās izdošanas laikā. Viņš sīkāk nepaskaidroja šāda lēmuma iemeslus, tajā pat laikā apstiprinot, ka Quick Play un privātie mači vēl joprojām būs pieejami ar peer-to-peer matchmaking palīdzību un databāžu serveri nepārtrauks savu darbību, ļaujot spēlētājiem turpināt savu progresu spēlē, kā arī esošie Double XP, CP un Tape Drop daudzumi paliks ieslēgti bez laika ierobežojuma.

Reizē ar šīm pārmaiņām Friday the 13th saņems arī fināla ielāpu, par kuru detalizēta informācija būs pieejama aptuveni nedēļu pirms tā izlaišanas, bet jau tagad tiek solīti labojumi garam sarakstam ar spēlētāju iesniegtām problēmām. Oficiālie forumi tiks slēgti un saglabāti kā arhīvs, toties sociālo tīklu kanāli tiks pārslēgti uz "minimālistisku pieeju", publicējot tikai tādus paziņojumus, kas ir tiešām nepieciešami.

Neskatoties uz šīm pārmaiņām, Gun Media apgalvo, ka turpinās pārdot spēli, bet spēlētājiem iesaka izmantot JasonKillsBugs.com problēmu risināšanai. Izstrādātāju komanda arī saka lielu paldies visiem spēlētājiem un faniem, kas palīdzējuši spēlei nonākt, kur tā ir un viņi saprot, ka šīs pārmaiņas ir grūti pieņemt, tomēr viņi augstu novērtē ikvienu spēles fanu.


Komentāri


Komentēt