UOC.LV

BloodRayne 1 un 2 uzlabotās Terminal Cut versijas iznāks 20.novembrī

Terminal Reality veidotās BloodRayne spēles ir ļoti viduvējas un ne ar ko īpašu neizceļas, ja neskaita galvenās varones fiziskos dotumus, tomēr arī šajā jomā Lara Krofta tomēr ir priekšgalā. BloodRayne faniem noteikti patiks ziņa, ka sērijas pirmo divu spēļu atsvaidzinātās un uzlabotās versijas uz datoriem būs pieejamas jau 20.novembrī.

Pirmā BloodRayne spēle tika izdota jau 2002.gadā un spēlētājus iepazīstināja ar Reinu - pusvampīri, kurai acīmredzot nepatīk sevi apgrūtināt ar pārāk daudz apģērba un kuras mērķis ir iznīcināt pārdabiskus spēkus un nacistus. Jā, tos pašus.

Acīmredzot pasaulei nepietika ar vienu daiļavas piedzīvojumu spēli, tādēļ 2004.gadā sērijai pievienojās spēles otrā daļa un vēl pēc vairākiem gadiem, 2011.gadā, sērijai pievienojās BloodRayne Betrayal, kas gan vairs nebija trešās personas spēle, bet gan sānskata platformeris.

Bet arī ar to laikam nepietika, jo ne pārāk labu slavu guvušais režisors Uwe Boll izdomāja, ka būtu laba ideja šo spēļu sēriju pārnest uz lielā ekrāna un izveidoja veselas trīs filmas. Neviena no tām nav pārsniegusi trīs zvaigžņu vērtējumu IMDB, bet zinot, kas ir filmu veidotājs, tas nav nekāds pārsteigums.

Acīmredzot pasaulē vēl netrūkst BloodRayne sērijas fanu un atjaunotās spēļu versijas viņus priecēs ar dažādiem uzlabojumiem. Spēlēs būs uzlabots apgaismojums, ēnas, dažādi atspīdumi, ūdens, migla un, protams, arī tekstūras. Arī spēļu īsfilmas būs uzlabotas un pašas spēles atbalstīs līdz pat 4K izšķirtspējai un 4x anti-aliasing.

Esošie spēļu īpašnieki gan Steam, gan GOG platformās automātiski bez maksas saņems jaunās spēļu versijas, kad tās nonāks pārdošanā 20.novembrī.


Komentāri


Komentēt