UOC.LV

2020.gadā pamatīgi augusi Nintendo peļņa

Uzmanību! Rakstā ir daudz skaitļu un pilnvērtīgai informācijas uztveršanai var būt nepieciešams neveselīgs kofeīna daudzums vai veselīgs miegs ilgākā laika periodā.

Lai gan lielā vispasaules problēma ir atstājusi nopietnu negatīvu iespaidu uz daudziem uzņēmumiem, Nintendo nav to sarakstā un 2020.gads līdz šim kompānijai ir bijis ļoti ienesīgs. Uzņēmuma finansiālie rādītāji ļāvuši Nintendo palielināt plānotos ienākumus pateicoties miljoniem pārdotu Switch konsoļu un gan jaunu, gan jau kādu laiku pieejamu spēļu tirdzniecības apjomiem.

Lai gan dati par Nintendo spēļu pārdošanas apjomiem ir pieejami tikai par periodu līdz septembra beigām, pēc šiem datiem redzams, ka, piemēram, Super Mario 3D All-Stars nieka 12 dienu laikā ir pārdota 5,21 miljonā eksemplāru. Animal Crossing: New Horizons pārdošanas apjomi jau pārsnieguši 26 miljonus eksemplāru kopš spēles izdošanas martā, toties Nintendo Switch pārdošanas apjomu topa augšgalā ir Mario Kart 8 Deluxe, kas pārdota jau 29 miljonos eksemplāru.

Beidzot pārsniedzot 1999.gada Pokémon Gold un Silver uzstādītos rekordus, Pokémon Sword un Shield sasniegušas 19,2 miljonus pircēju. Pēdējo sešu mēnešu laikā arī Ring Fit Adventure pārdota 3,1 miljonā eksemplāru papildus līdz tam pārdotajām 5,8 miljoniem kopiju.

Kopā veselas 15 Nintendo spēles kopš finansiālā gada sākuma aprīlī ir pārdotas papildus vairāk kā miljonā eksemplāru, ieskaitot Breath of the Wild un Smash Bros. Ultimate, no kurām katra spēle pārsniegusi 2,3 miljonu robežu.

Arī pašas Nintendo Switch konsoles pārdošanas apjomi kompānijai noteikti nelika vilties - tie pēdējos sešos mēnešos par 80% pārsnieguši to pašu periodu gadu iepriekš, konsolei paredzēto spēļu pārdošanas apjomi pieauguši par 71% un kompānija pārdevusi vairāk kā 12,5 miljonus Switch konsoļu un 100 miljonus konsolei paredzēto spēļu.

Tas viss rezultējies ar pamatīgu Nintendo peļņas pieaugumu 73% apjomā, tomēr kompānija nevēlas dalīties ar sīkāku informāciju par to, kāpēc šis gads bijis tik ienesīgs. Tomēr nav jābūt finanšu pasaules profesionālim, lai saprastu, ka šī brīža situācijas dēļ arvien vairāk cilvēku daudz laika pavada mājās, līdz ar to vēloties sevi kaut kā izklaidēt un Nintendo Switch konsole ir viens no vieglākajiem veidiem, kā pievērsties datorspēļu baudīšanai.

Vai tu arī esi Nintendo Switch konsoles īpašnieks, vai arī plāno iegādāties šo konsoli? Kura no rakstā minētajām spēlēm tev visvairāk patīk vai kuru gribētu uzspēlēt?


Komentāri


Komentēt