UOC.LV

The Callisto Protocol būs šausmu spēle PUBG pasaulē

Ja virsraksts tev lika saraukt pieri un sev jautāt "Kas pie velna?", tad esi laipni lūgts klubiņā. Mēs neesam vienīgie, jo netrūkst cilvēku, kuri ir neizpratnē par Glena Šofīlda (bijušais Visceral Games vadītājs un Dead Space spēļu radītājs) izvēli jauno šausmu spēli veidot tieši Playerunknown's Battlegrounds (PUBG) spēles pasaulē.

2019.gadā Glens Šofīlds paziņoja par Striking Distance Studios izveidi un studijas pirmo spēli, kuras notikumi risināsies PUBG pasaulē. Pirms dažām dienām gan tika atklāts, ka spēli sauks The Callisto Protocol un tā ir zinātniskās fantastikas izdzīvošanas šausmu spēle, kas atgādina to pašu Dead Space un pat spēles treileris tā arī neparāda, kāda īsti ir spēles saistība ar PUBG pasauli.

Intervijā IGN Glens gan apgalvo, ka spēles notikumi tik tiešām risinās PUBG pasaulē, kā tas jau pašā sākumā tika teikts, tomēr The Callisto Protocol notikumi norisinās aptuveni 300 gadus pēc PUBG notikumiem. Es nezinu, vai spēlē būs dibenu sargājošas pannas, tomēr spēles veidotājs saka, ka Dead Space bija viena no savas paaudzes baisākajām spēlēm un ar jauno spēli viņi vēlas sasniegt tādu pašu līmeni uz mūsdienu spēļu platformām. Izstrādātāji fokusēsies ne tikai uz mūsdienīgu tehnisko veikumu, bet arī uz to, lai spēlētāji tiešām iejustos spēles pasaulē un pēc iespējas spēcīgāk izjustu cīņu par izdzīvošanu un izbēgšanu no neiedomājamu šausmu pilnā cietuma.

Studijas plāni, protams, izklausās labi un spēles treileris rada priekšstatu, ka gaidāms kaut kas tiešām šausmīgs, tomēr es vēl joprojām nespēju saprast, kāda ir spēles saistība ar PUBG un kādēļ tas vispār ir vajadzīgs. PUBG Corp gan šķiet priecīgi par šo saistību un nesen pat atklājuši veselu mājaslapu, kas paredzēta, lai spēlētājiem vairāk pastāstītu par PUBG pasauli un personāžiem. Spēlētājiem netrūks laika, lai vismaz aptuveni saprastu, kā šīs divas spēles ir saistītas, jo The Callisto Protocol plānotais izdošanas laiks ir precīzi kaut kad 2022.gadā.


Komentāri


Komentēt