UOC.LV

Blizzard un Epic veterāni apvienojas, lai gatavotu RPG spēļu revolūciju

LightForge ir vairāku bijušo Blizzard un Epic Games izstrādātāju izveidota neatkarīgā spēļu studija, kas specializējas RPG spēļu izstrādē. LightForge komanda šobrīd strādā pie "jaunas cross-platform sociālās videospēles, kur spēlētājiem ir dota vēl neredzēta brīvība, veidojot jaunas pasaules un stāstus."

Studijas veidotāji iepriekš strādājuši pie tādām spēlēm, kā World of Warcraft, Star Wars: The Old Republic, Overwatch, Fortnite, un The Elder Scrolls Online.

Bijušais Epic Games UI direktors Mats Šembari (Matt Schembari) stāsta: "Mēs visi mīlam sociālas, radošas spēles un mums īpaši patīk spēles, kurās tieši spēlētāji nosaka notikumu attīstību. Mēs vēlamies apvienot Minecraft un līdzīgu spēļu elementus ar galda lomu spēlēm, tādā veidā radot jaunu veidu, kā spēlēt lomu spēles. Ņemot vērā mūsu komandas iepriekšējo pieredzi, šķita pašsaprotami veidot spēli, kas būs kā revolūcija RPG spēļu pasaulē."

LightForge nesen ieguva vairāk kā piecus miljonus ASV dolāru no vairākām kompānijām un investoriem, kuru vidū bija arī Dreamhaven - bijušā Blizzard izveidotāja Maika Morheima (Mike Morhaime) radītā indie spēļu izstrādes un izdošanas kompānija. Dreamhaven radītājs uzskata, ka LightForge studijai ir milzīgs potenciāls.

Šis papildus finansējums noteikti arī palīdzēja nolīgt papildspēkus - bijušos Blizzard spēļu dizaineri Bridžitu Kolinsu (Bridget Collins), Blizzard personāžu mākslinieku Džaredu Eversonu (Jarred Everson), kā arī divus Epic Games programmatūras izstrādātājus Donalu Makartiju (Dónal Mac Carthy) un Džošu Grosu (Josh Gross). LightForge vēl joprojām meklē papildus darbiniekus un potenciālajiem kandidātiem šī noteikti būtu laba iespēja strādāt kopā ar pieredzējušiem industrijas ekspertiem.


Komentāri


Komentēt